Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Havuz Pompaları

Havuz Pompası

Havuz pompaları havuz suyunun devir daim olmasını ve hareketlenerek kimyasalların da etkisi ile temizlenmesini sağlar. Ancak havuz pompalarında meydana gelebilecek herhangi bir arıza ne elektrik uzmanları tarafından ne de farklı bir standart ekip tarafından çözümlenemez. Ancak bizler havuz pompa kurulum ve tadilatı konusunda uzmanız. Bu yapıların her detayını biliyor olmamız hızlı aksiyon almamızı sağlıyor. Bizleri  havuz pompa satışı  yapan firmalardan en iyisiyiz. Çünkü havuz pompalarında yaşanan her türlü teknik sorunun üstesinden geliyoruz ve havuzlarınızda yaşanacak farklı bir teknik sıkıntının önüne geçiyoruz.

Havuzun Tüm Sistemi Etkilenir

Havuz pompalarında meydana gelebilecek en ufak bir arıza dahi havuzun genel görünümünü mahvedebilir ve diğer teknik aksanı riske atabilir. Bu nedenle havuzunuzda yaşanan en ufak değişiklikte dahi bizler ile iletişime geçmelisiniz. Bizler gelinceye kadar havuz pompanızı çalıştırmaya çalışmamalı ve olduğu gibi beklemelisiniz. havuz pompa satışı konusunda uzman olan ekibimiz çok kısa bir süre içinde hemen yanınıza gelir ve havuz pompası tamirinizi gerçekleştirir. Eğer parça değişimi gerektiren bir durum var ise bunu sağlar. Ayrıca havuz pompanızın arızasından kaynaklı diğer mekanik sistemde bir aksaklık olup olmadığını da kontrol eder.

Maksimum Hizmet Ekonomik Fiyat

Havuz teknik ve mekanik sistemlerine ilişkin yardım alabileceğiniz çok fazla firma bulunmaz. Bulunan firmaların çoğu da oldukça yüksek rakamlar ile cep yakar. Ancak bizler her zaman en ekonomik fiyat politikamız ile yanınızdayız. İstanbul havuz pompa tamiri konusunda uzman olan ekibimiz Güleryüz ve müşteri memnuniyeti odaklı olup her türlü desteğini sizlere sunar. Havuz pompa, mekanik oda, denge tankı, gider ya da borularınızda meydana gelen her türlü teknik sorun için sizlere yalnızca bir telefon kadar uzaklıktayız.

Sıralama:

Havuz Pompaları

Havuz Pompaları, Havuz Market - Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Havuz Market - Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Havuz Pompaları tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Havuz Pompaları

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0 212 250 14 15 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Huzur Mahallesi Burçak Sok. No:7/A Sarıyer/ İstanbul

0 212 250 14 15
info@havuzkimya.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.