Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Spp Superpool Havuz Kimyasalları

Havuz Kimya Havuz Kimyasalları

Kimyasallar aslında zararlı ürünlerdir. Ancak dikkatli ve yeterli kullanıldığında bakteri ve mantarları yok ederler. Havuz suyunda da insan vücuduna zarar vermeyecek şekilde kullanılan kimyasallar vardır. Eğer bu kimyasallar kullanılmaz ise havuz suyunda milyonlarca mikro organizma oluşur ki bu kimyasallardan çok daha zararlı bir ortam oluşmasına sebep olur. Özellikle havuzlara giren birden fazla kişi var ise salgın ve bulaşıcı hastalık kapma riski daha fazla artar. Bu nedenle havuz sahibi işletmeler, site ya da villalar havuz suyunun belli bir PH dengesinde tutulmasını sağlamalıdır. Bizler de  Havuz kimyasalları satışı yapan Havuz  Kimya firması olarak havuzlara ait kimyasal ürünlerin satışını yapmaktayız. Satışını gerçekleştirdiğimiz kimyasalların her biri Sağlık Bakanlığı onayından geçmiş ürünlerdir.

Temizlik Kimyasalları

Havuzlar zaman içinde hava koşulları ve kullanım nedeni ile kirlenir. Özellikle taşma kanalları, derzler ve giderler en yoğun kirlenen ve kireçlenen alanlardır. Bu alanların temizliği için asit içeren kimyasallar kullanılır. Bu kimyasallar havuzun dezenfektasyonu için belli ölçülerde kullanılmaktadır. Havuz sahibi işletmeler havuzlarının belli dönemlerde periyodik bakımını bu kimyasallar ile sağlarlar. Havuz kimyasalları satışı yapan firmamız da İstanbul’un hemen her yerine bu ürünlerin teslimatını gerçekleştiriyor. Üstelik yalnızca İstanbul değil, Türkiye’nin dört bir yanına da gönderim sağlıyoruz.

Yosun ve Kirece Son

Havuzların en büyük sıkıntısı yosun ve kireçtir. Suyun sürekli devir daim olması zaman içinde giderlerde ve borularda kireç oluşturur. Aynı şekilde havuzun dibi ve duvarları zamanla yosun tutar. Bu yosunlanma belki göz ile görülemeyecek kadar az oranda olabilir. Ancak kayganlık ve bulanıklık oluşturduğu için bakterilerin yaşaması için de uygun ortamlardır. Havuz kimyasalları konusunda uzman ekibimiz havuzunuzun hijyeni için her türlü yosun ve kireç önleyiciyi de kapınıza kadar teslim ediyor.

Sıralama:

Spp Superpool Havuz Kimyasalları

Spp Superpool Havuz Kimyasalları, Havuz Market - Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Havuz Market - Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Spp Superpool Havuz Kimyasalları tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Spp Superpool Havuz Kimyasalları

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0 212 250 14 15 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Huzur Mahallesi Burçak Sok. No:7/A Sarıyer/ İstanbul

0 212 250 14 15
info@havuzkimya.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.